Kirurgilised hambaraviteenused, tarkusehamba eemaldamine

Suurema hambavigastuse korral või trauma tagajärjel võib osutuda vajalikuks hammaste, näiteks tarkusehamba kirurgiline eemaldamine. Tänu tuimestusele on hamba eemaldamine valutu protseduur põhjustades vaid minimaalset ebamugavust.

Tarkusehamba eemaldamine võib olla vajalik siis, kui ebakorrektselt lõikunud tarkusehambast on tekkinud põletik või hamba lõikumine on raskendatud. Tarkusehamba eemaldamise vajalikkuse otsustab spetsialist.

Laserravi – kõige kiirem, efektiivsem ja steriilsem meetod hambaravi kirurgilistel toimingutel, enamus juhtudel vereta, väga täpne ja pehme, kudesid säästev ning suurel määral vähendab operatsioonijärgset ebamugavuse tunnet ja stressi.

Operatsiooni ajal puudub desinfitseerimise vajadus, sest laseroperatsiooni  ajal ei puuduta instrument  kudesid. Patsiendil puudub stressitunne, sest ta ei näe traditsioonilist skalppelli ning laserkiirgus hermetiseerib veresooned kokkupuute kohas, mis võimaldab teostada lõikust praktiliselt vereta. Laseroperatsiooni järel toimub väga kiire taastumine – mitu korda kiiremini võrreldes tavaoperatsiooniga skalpelli abil.

Laseri kasutamine võimaldab teostada väga peenelt pindade töötlemist ilma lisakudede mahavõtmist. Laserkiirgus tapab patoloogilist mikrofloorat, mis tähendab patsiendi jaoks, et ta ei pea kaua aega hambaravitoolis istuma, sest suuõõs jääb steriilseks ja ei vaja pikaajalist desinfitseerimist.

Broneeri aeg konsultatsioonile!