Hammaste lumineerid

Hammaste lumineerid on laminaatide alamliik, mis on valmistatud sama tugevast, kuid veelgi õhukesemast materjalist, kui seda on klassikalised laminaadid. Lumineeride paigaldamiseks ei ole vaja sinu hambaid palju lihvida vaid need kinnitatakse spetsiaalse tsemendiga hamba külge.

Meelespea! Kui sa oled otsustanud paigaldada lumineere, veendu, et arstil on vastav sertifikaat. Neid saavad paigaldada vaid sertifitseeritud arstid. Meie kliinikus on nende paigaldamise õigus Dr. Zhzhonov, kuid suure töökoormuse tõttu ajutiselt ta sellega ei tegele. Saame soovitada pöörduda meie hea kolleegi Dr. Piret Schultsi poole Schults hambaravist.

Säravvalge naeratus hetkega

Hammaste värvimuutus on levinud probleem. Üks võimalus valgemad hambad saada on hammaste valgendamine. See aga ei pruugi kõiki värvimuutusi eemaldada ja tulemuse kestvus ei ole püsiv. See eest hammaste lumineerid pakuvad kauakestvat ja säravvalget naeratust, olenemata sellest, mida sööd või jood. Ükskõik, kas plekid hammastel on põhjustatud ajast, kohvist või punase veini joomisest, lumineerid muudavad Sinu naeratuse püsivalt säravaks olles seejuures loomuliku välimusega.

Hambavahede kõrvaldamine

Kui sinu hammaste vahel on ebameeldivalt suured vahed, saab ka selle mure kõrvaldada lumineeride abiga. Lumineerid on kiire, mitteinvasiivne protseduur hammastevaheliste tühimike kõrvaldamiseks. Ainult kaks lühikest hambaarsti külastust eemaldavad need ebatäiused, hoides samal ajal oma algsed hambad terved.

Puseriti hambad

Lumineerid pakuvad hambaklambritele valutut ja kiiret alternatiivi, et tekiks täiuslikult joondatud hambarivi. Hoolimata asjaolust, et breketid on täiskasvanutele hõlpsasti kättesaadavad, ei taha paljud breketitest tulenevad valu, kannatusi ega piinlikkust taluda. Nüüd saad lumineersidega vaid kahe lühikese hambaarsti visiidi ajaga korrigeeritud naeratuse – ideaalse alternatiivi ortodontiale.

Hammaste viniirid – kas on viniir? Või veneer?

Hammaste viniirid on lahendus sulle, kui sa soovid vabaneda plekkidega, puseriti või lõhestunud hammastest, inetutest hambavahedest. Viniirid on õhukesed katted, mis kinnituvad hammastele, et anda neile klassikalisema ilmega kuju. Kogu tulemus seejuures on väga loomulik.

Portselanist viniirid

Õhukesed eritellimusel valmistatud katted sinu hammastele.

Portselanist viniiride eelised:
  • Tugevad ja vastupidavad.
  • Loomuliku välimusega.
  • Ei määrdu kergesti.

Componeerid

Componeerid on tehases toodetud õhukesed nano-hübriid-komposiidist hambakujulised plaadikesed, mis kohandatakse sinu hammastele vastavaks.

Componeeride eelised
  • Tavaliselt tuleb oma hambaemaili väga vähe eemaldada.
  • Väiksem ajakulu – vahel piisab vaid ühest hambaarstikülastusest.
  • Soodsamad kui portselanviniirid.

Vigastuste tekkimisel lihtsamini parandatavad.

Broneeri aeg konsultatsioonile!