fbpx

Ettevõttest

Meie hambaarstid hoolitsevad Sinu särava naeratuse eest

Happy Smile Hambaravi on Tallinna südalinnas asuv hambaravi, mis on varustatud uue ja kaasaegse tehnikaga ja kvaliteetsete materjalidega. Happy Smile hambaarstid peavad tähtsaks kõrget arstiabi kvaliteeti ja patsiendisõbralikku individuaalset lähenemist ning soovivad teha hambaarstivisiidist võimalikult meeldiva kogemuse.

Meie juures saate konsultatsiooni 20-aastase kogemusega hambaaarstilt, kes abistab ja nõustab hea meelega nii täiskasvanuid kui lapsi, lähtudes patsiendi soovidest ja meie kogemustest.

Ootame teid külla Admirali majas Tallinna südalinnas. Oleme avatud tööpäeviti kell 9-20 ning kokkuleppel ka nädalavahetustel. Teenindame patsiente eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Soovime oma patsientidele tervislikku ja ilusat naeratust!

Happy Smile Hambaravi hambaarst on Dr. Sergey Zhzhonov

Dr. Sergey Zhzhonov on lõpetanud Novosibirski Riikliku Meditsiiniülikooli 1990. aastal. Peale seda asus ta tööle asus ta tööle Vene Riisklikus hambaravi polikliinikus. Tänaseks omab Dr. Sergey Zhzhonov enam kui 15-aastast töökogemust ning on end end täiendanud paljudel koolitustel Eestis ja välismaal.

Enda kohta kirjutab meie hambaarst

Olen lapsepõlvest saadik unistanud inimeste aitamisest ja päästmisest. Juba põhikooli lõpus mõistsin, et minu kutsumus on olla hambaarst, sest see elukutse ühendab mõlemad minu unistused.

Hambaarstitöö juures meeldib mulle, et iga klient on erinev ning igaühele on võimalik läheneda personaalselt. Mulle meeldib aidata inimesi ja näha, kuidas nende naeratus muutub; meeldib õnnelik ja rahulolev klient kui tema probleemid on lahendatud ja valu on kadunud. Armastan naeratavaid kliente.

“Olen juba üle kahe aasta käinud nii Iisraelis kui Saksamaal  selleks, et õppida uut meetodit – ”Hambad ööpäevaga”. Igal meetodil on oma vastunäidustused ning riskid, sellepärast aitab konsultatsioon patsiendil kõigest aru saada ja teha informeeritud otsus.”

Soovin oma patsientidele tervet ja ilusat naeratust!