fbpx

Teeth with a day

Home / Teeth with a day

New smile with the day (All is 4 method)

Implantation is the most modern way for restoring teeth in current dentistry practice. The procedure only lasts for 15-30 min. An incision is made with anaesthetic and an implant is fitted.

An implant is a titanium screw, which is drilled into the bone. It is often possible to fit an implant immediately after removing a tooth and a temporary crown can also be fitted during the same visit. The final implant crown is made of ceramics and will be fitted 3 months after.

In some cases it is recommended to wait for 3-6 months, until the bone grows into the implant and prosthetics are started only after that, temporary plastic prostheses are made for the patient for this time.

Hambaimplatatsiooni uus tehnoloogia nüüd Eestis!

Hambaimplantatsiooni tehnoloogia on viimaste aastatega teinud suure hüppe. Meditsiinitehnoloogia on viimase kahe-kolme kümnendi jooksul arenenud väga kiires tempos. Kahjuks jõuab see areng Balti riikideni tunduvalt hiljem. See puudutab ka hambaravi, kus luuakse pidevalt uusi lähenemisi, esteetiliselt paremaid materjale, kvaliteetseid biomaterjale, uusi meetodeid ning aparatuure.

Hambad ööpäevaga – vali kvaliteetne elu ning mõõdukas eelarve

Kui inimesel kukuvad välja hambad ja tekib proteeside vajadus, on raske psühholoogiliselt selle mõttega harjuda. Eriti kui jutt käib eemaldatavatest proteesidest. Nendega on väga raske harjuda. «Täisprotees» katab osaliselt suulage, mistõttu maitsetaju halveneb. Toidu mälumine on raskem, ööseks on vaja protees ära võtta ning seda omakorda puhastada, hommikul aga uuesti suulakke tagasi kleepida. Kinnitus pole alati kindel ning vahepeal võivad proteesid nihkuda ja teha häält rääkimise või söömise ajal. Lisaks on pidevad väljaminekud parandustele, mida vajavad hambasillad ning proteesid. Rääkimata sellest, et proteesid võivad katki minna, ja selleks, et neid parandada, on vaja pidevalt käia arsti juures.

Leebem proteseerimismeetod annab võimaluse ööpäevaga paigaldada lõualusse neli või kuus implanti ja kinnitada hambarida.

Meie meetodi eelised

Ajasääst

Tugevad hambad ööpäevaga tänu uuele tehnoloogiale ja kiirele rehabilitatsioonile.

Maitsetaju säilitamine

Individuaalsed hambaproteesid jätavad suulae lahti. Raske operatsiooni välistamine: pole vajadust teha operatsiooni luumaterjali kasvatamiseks.

Mõõdukas eelarve

Võrreldes klassikalise hambaimplantatsiooniga on see meetod rahakotile sõbralikum.

Broneeri tasuta konsultatsioon!