fbpx

Hambad ööpäevaga

Home / Hambad ööpäevaga

Uus naeratus ööpäevaga kasutades All on 4 implantatsiooni meetodit

 • Kas kaotasid oma hambad vanuse või haiguse tõttu, kannad totaalproteese või vanu kroone?
 • Või Sul küll on proteesid, kuid Sa ei saa neid kanda?
 • Oled aastaid unistanud uutest hammastest, kuid väidetavalt on Sul vähe luid ja seetõttu on implantatsioon võimatu?

Kui Sinu kõige suurem soov on tunda end täisväärtusliku inimesena, mis hõlmab vabadust süüa kõike, mida süda soovib, naeratada ja rääkida ilma häbenemata, et näed hammaste tõttu inetu välja või kartmata, et äkki kukuvad proteesid suust välja, siis meil on Sulle lahendus nimega „Hambad ööpäevaga“!

 

Uus ravimeetod hammaste taastamiseks – “Hambad ööpäevaga”!

 

Enam ei pea Sa läbima mitmeid keerulisi operatsioone luu kasvatamise näol ega ootama, kuni saad uuesti naeratada ja tunda end täisväärtusliku inimesena. Kõik vajalikud protseduurid teostatakse 24h jooksul ja hambaarsti tuleb Sul selle aja jooksul külastada vaid kaks korda.

Mis on uue ravimeetodi “Hambad ööpäevaga” eelised?

 • Suur ajaline kokkuhoid
 • Uus meetod implantatsioonis
 • Meetodit saab teha praktiliselt ainult meil
 • Haigekassa kaudu saab proteesihüvitist
 • Soome Kela kompenseerib
 • Saab maksta järelmaksuga

Kohe pärast protseduuri saad:

 • Normaalselt süüa
 • Häbenemata naeratada ja rääkida
 • Tunda end täisväärtusliku ja ilusa inimesena

 

Sa ei pea ootama ilusat hammaste tulemust 1-2 aastat. Kõik saab tehtud 24h jooksul!

Paljud muretsevad asjatult järgmiste olukordade pärast:

 • “Implantaat ei luustu”

  Tegelikult näitab maailma statistika, et ainult 1% implantaatidest ei luustu.

 • “Terve lõualuu implanteerimine on kallis ja ohtlik”

  See protseduur ei ole ohtlikum, kui üksiku implantaadi paigaldus ja mitu korda soodsam, kui näiteks kõikide hammaste katmine Zircoon kroonidega. Kalliks võib protseduur osutuda siis, kui iga hamba asemele paigaldada implantaat või kui teha lisaoperatsioon luu kasvatamise eesmärgil. Kui tasakaalustada implantaatide arvu ja materjali, millest uued hambad valmistatakse, siis saab ka kulusid vähendada. Tänu uuele “Hambad ööpäevaga” meetodile on võimalik hambad fikseerida juba järgmisel päeval!

 • Kardetakse puurimist

  Jah, implantaat puuritakse luu sisse, kuid Sina ei tunne midagi, sest protseduuri jaoks tehakse tugev kohalik tuimestus.

 • Vanus ei sobi

  Selle protseduuri jaoks pole vanus takistuseks. Oluline on hea enesetunne.

 • Luud on vähe

  Inimestele, kellel oli/on parodontoos, implantatsioon ei sobi, sest luu on hävinud ja protseduur seetõttu võimatu. Me leiame isegi kitsastes luutingimustes võimaluse paigaldada implantaat, sest meil on sellisteks olukordadeks spetsiaalselt välja töötatud implantaadid ja paigalduse meetodid.

„Hambad ööpäevaga“ – ainulaadne ravi vaid 24 tunniga

Miks meid valida

Hea põhjus, miks meid valida

Oleme kvaliteetne hambaravi ning meil on eraldi operatsiooniruum keeruliste protseduuride jaoks. Kohapeal saab teha ka nii röntgenit kui ka diagnostikat.

Meil on üle saja õnneliku patsienti ning kasutame seda ravimeetodit edukalt juba kaks aastat. Arst käib pidevalt end koolitustel ka täiendamas, et olla tipptasemel.

Happy Smile Hambaravi on üks esimestest hambaravidest Eestis, kes tegeleb terve lõualuu rehabilitatsiooniga kohese koormamisega ehk peale implantaatide paigaldust järgmisel päeval fikseeritakse hambaprotees. Tavapäraselt paigaldab arst implantaadid ja kinnitab proteesi alles kuus kuud hiljem. Sellisel juhul ei ole tegemist kohese koormamisega.

Dr. Sergey Žžonov

Olen lapsepõlvest saadik unistanud inimeste aitamisest ja päästmisest. Juba põhikooli lõpus mõistsin, et minu kutsumus on olla hambaarst, sest see elukutse ühendab mõlemad minu unistused.

Hambaarstitöö juures meeldib mulle, et iga iga klient on erinev ning igaühele on võimalik läheneda personaalselt. Mulle meeldib aidata inimesi ja näha, kuidas nende naeratus muutub; meeldib rahulolev ja rahunenud klient kui tema probleemid said lahendatud ja valu enam pole. Mulle meeldib, kui patsiendid naeravad!

“Olen juba üle kahe aasta käinud nii Iisraelis kui Saksamaal  selleks, et õppida seda uut meetodit. Igal meetodil on oma vastunäidustused ning riskid, sellepärast aitab konsultatsioon patsiendil kõigest aru saada ja teha informeeritud otsus.”

Soovin oma patsientidele tervislikku ja ilusat naeratust!

Kliendid meist

Mida meie kliendid meist räägivad

Broneeri aeg konsultatsioonile!