Uusi hymy päivän kanssa (all on 4-menetelmä)

Implantit on nykyaikaisin tapa korvata puuttuvia hampaita tämän päivän hammashoidossa. Toimenpide kestää vain 15-30 minuuttia. Alue puudutetaan, limakalvoon tehdään viilto ja implantti asennetaan.

Implantit on titaaniseoksesta tehty ruuvi, joka porataan luuhun. Usein implantti istutetaan heti hampaan poiston jälkeen. Samalla käynnillä voidaan myös asentaa yhdistelmämuovista valmistettu väliaikainen kruunu. Lopullinen implanttikruunu on keramiaa, ja se asennetaan noin kolmen kuukauden kuluttua.

Joissakin tapauksissa tulee odottaa 3-6 kuukautta, kunnes implantti on luutunut tarpeeksi hammasproteesia varten.  Tällöin väliaikaista kruunua ei käytetä.

Hambaimplatatsiooni uus tehnoloogia nüüd Eestis!

Hambaimplantatsiooni tehnoloogia on viimaste aastatega teinud suure hüppe. Meditsiinitehnoloogia on viimase kahe-kolme kümnendi jooksul arenenud väga kiires tempos. Kahjuks jõuab see areng Balti riikideni tunduvalt hiljem. See puudutab ka hambaravi, kus luuakse pidevalt uusi lähenemisi, esteetiliselt paremaid materjale, kvaliteetseid biomaterjale, uusi meetodeid ning aparatuure.

Hambad ööpäevaga – vali kvaliteetne elu ning mõõdukas eelarve

Kui inimesel kukuvad välja hambad ja tekib proteeside vajadus, on raske psühholoogiliselt selle mõttega harjuda. Eriti kui jutt käib eemaldatavatest proteesidest. Nendega on väga raske harjuda. «Täisprotees» katab osaliselt suulage, mistõttu maitsetaju halveneb. Toidu mälumine on raskem, ööseks on vaja protees ära võtta ning seda omakorda puhastada, hommikul aga uuesti suulakke tagasi kleepida. Kinnitus pole alati kindel ning vahepeal võivad proteesid nihkuda ja teha häält rääkimise või söömise ajal. Lisaks on pidevad väljaminekud parandustele, mida vajavad hambasillad ning proteesid. Rääkimata sellest, et proteesid võivad katki minna, ja selleks, et neid parandada, on vaja pidevalt käia arsti juures.

Leebem proteseerimismeetod annab võimaluse ööpäevaga paigaldada lõualusse neli või kuus implanti ja kinnitada hambarida.

Meie meetodi eelised

Ajasääst

Tugevad hambad ööpäevaga tänu uuele tehnoloogiale ja kiirele rehabilitatsioonile.

Maitsetaju säilitamine

Individuaalsed hambaproteesid jätavad suulae lahti. Raske operatsiooni välistamine: pole vajadust teha operatsiooni luumaterjali kasvatamiseks.

Mõõdukas eelarve

Võrreldes klassikalise hambaimplantatsiooniga on see meetod rahakotile sõbralikum.

Broneeri tasuta konsultatsioon!