Uus naeratus ööpäevaga

(All on 4 meetod)

Hambaimplatatsiooni uus tehnoloogia nüüd Eestis!

Hambaimplantatsiooni tehnoloogia on viimaste aastatega teinud suure hüppe. Meditsiinitehnoloogia on viimase kahe-kolme kümnendi jooksul arenenud väga kiires tempos. Kahjuks jõuab see areng Balti riikideni tunduvalt hiljem. See puudutab ka hambaravi, kus luuakse pidevalt uusi lähenemisi, esteetiliselt paremaid materjale, kvaliteetseid biomaterjale, uusi meetodeid ning aparatuure.Hambad ööpäevaga – vali kvaliteetne elu ning mõõdukas eelarve

Kui inimesel kukuvad välja hambad ja tekib proteeside vajadus, on raske psühholoogiliselt selle mõttega harjuda. Eriti kui jutt käib eemaldatavatest proteesidest. Nendega on väga raske harjuda. «Täisprotees» katab osaliselt suulage, mistõttu maitsetaju halveneb. Toidu mälumine on raskem, ööseks on vaja protees ära võtta ning seda omakorda puhastada, hommikul aga uuesti suulakke tagasi kleepida. Kinnitus pole alati
kindel ning vahepeal võivad proteesid nihkuda ja teha häält rääkimise või söömise ajal. Lisaks on pidevad väljaminekud parandustele, mida vajavad hambasillad ning proteesid. Rääkimata sellest, et proteesid võivad katki minna, ja selleks, et neid parandada, on vaja pidevalt käia arsti juures.
 

Meie meetodi eelised!
AJASÄÄST: tugevad hambad ööpäevaga tänu uuele tehnoloogiale ja kiirele rehabilitatsioonile.

MAITSETAJU SÄILITAMINE: individuaalsed hambaproteesid jätavad suulae lahti. Raske operatsiooni välistamine: pole vajadust teha operatsiooni luumaterjali kasvatamiseks.

MÕÕDUKAS EELARVE: võrreldes klassikalise hambaimplantatsiooniga on see meetod rahakotile sõbralikum.

AllOn6_Noris
Leebem proteseerimismeetod annab võimaluse ööpäevaga paigaldada lõualusse neli või kuus implanti ja kinnitada hambarida.

Broneeri aeg TASUTA konsultatsioonile kohe!

Vali sobiv kuupäev

*Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud

Võtame Sinuga ühendust broneeringu kinnitamiseks!

Enne ja pärast


hs_enneparast

Broneeri aeg TASUTA konsultatsioonile kohe!